head
ZDRAVÍ A PŘÍRODNÍ PODMÍNKY
Vladimír Bencko, Jaroslav Novák, Miloš Suk
          tří hlavních autorů a dalších deseti spoluautorů z oblasti přírodních věd, medicíny a chemie, obsahuje populárně- odborné texty, fotografie, mapy, grafy vysvětlující a dokumentující vlivy přírodních podmínek ( včetně geologie ) na člověka a jeho zdraví. Všímá si i vlivů člověka na stále se zhoršující životní prostředí.

Kniha by měla být přínosem pro rozšíření znalostí o rychle a živě se rozvíjejícím oboru medicínská geologie, který se zabývá vztahy mezi geologickým prostředím (při účasti vlivů faktorů životního prostředí) a zdravím lidí a živočichů. Publikace přináší ucelený komplex znalostí a zkušeností našich předních odborníků v oblasti geologie, medicíny a chemie. (Obsah knihy uvedený na této stránce dostatečně charakterizuje rozsah informací obsažených v publikaci).

Vědní obor medicínská geologie bude v budoucnu dále intenzivně rozvíjen, protože řada otázek, které vysvětlí v úzké spolupráci přírodní vědci (včetně geologů), lékaři, chemici a další odborníci, čeká na odpověď. Odpověď, která by mohla podstatně přispět k pochopení a zlepšení zdraví nejen lidí, ale i živočichů.
Kniha ve formátu 170×240 mm v rozsahu cca 400 stran v pevné vazbě na křídovém papíře je v prodeji a můžete si ji objednat zde.

Cena 1080,- Kč včetně DPH (947,- Kč bez DPH)

Vydavatel a distribuce:
DOLIN, s.r.o., Hlavní 2732, 141 00 Praha 4
sulcova@dolin.eu

SLUŽBY A ČINNOSTI
Pict2
Pict3
Pict1
pic
pic
logoDolin s.r.o. © 2007 Obchodní podmínky Web Design 2011