head
Společnost Dolin s.r.o.
         byla založena v roce 2000 a zabývala se původně pouze finančním poradenstvím, protože oba jednatelé firmy pracovali před založením firmy v zahraničních i tuzemských bankách. Společnost se zaměřovala a zaměřuje na finanční poradenství při organizování a financování zahraničních transakcí a dlouhodobě spolupracovala a spolupracuje s penzijními fondy ČSOB.

Dlouhodobá spolupráce se zahraničními a tuzemskými geologickými organizacemi a geology inspirovala vedení společnosti k vydání unikátní knihy Geology of Iraq (pouze v angličtině), která podává ucelený obraz o geologii Iraku. Knihu sponzorovalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR a největší švýcarská naftová společnost Heritage Oil Corporation. Knihu odebírají naftové společnosti z celého světa po desítkách kusů.

V listopadu 2007 vydala společnost další unikátní knihu, česko-něměcký Vinařský atlas území České republiky. Vinařský atlas soustředˇuje dosažitelné mapy vztahující se k pěstování révy vinné, mapy historické, moderní-geologické, hydrogeologické, půdní, mapy rizik, znečištění půd, klimatické a další, které dosud nebyly nikde takto uceleně publikovány.

Vinařský atlas vznikl za podpory Vinařského fondu ČR.

Společnost se zabývá dále poradenstvím v oblasti ekologie a nakládání s odpady (vyjma nebezpečných).
 
 
 
 
 
 
 

SLUŽBY A ČINNOSTI
Pict2
Pict3
Pict1
 
logoDolin s.r.o. © 2007 Obchodní podmínky Web Design 2011